Chłopcy świętowali...

... z okazji Dnia Chłopaka. W jaki sposób? Przede wszystkim-jak zwykle-dopisywał im świetny humor, a poza tym mieli okazję obejrzeć program kabaretowy przygotowany pod kierunkiem pań: Renaty Samborskiej i Renaty Stelmach- Rączki dedykowany panom i chłopcom z naszej szkoły. Dziewczęta z poszczególnych klas przygotowały także dla swoich kolegów zabawne upominki. Było naprawdę wesoło!

 

 

 

 

 

 

                   Dzień Chłopaka – sprawozdanie z akademii

 

     1 października 2012 r. na sali gimnastycznej w ZSP i G w Bieździedzy                      o godzinie 9.30 odbyła się akademia z okazji Dnia Chłopaka.

     Sala była udekorowana czarnym płótnem, do którego przyklejono wyrazy takie jak: „pan”, „mężczyzna”, „chłopak”. Występ uczniów klas I i II gimnazjum obejrzeli uczniowie i nauczyciele.

Odegrane zostały zabawne scenki kabaretowe, a całość prowadziły: Justyna Żygłowicz, Natalia Stasiowska i Aneta Kopeć.

      Pierwszy epizod przedstawiał sytuację w domu – dobrego męża (Szymon Sikora), złą żonę (Alicja Lechwar) oraz grzeczną córeczkę (Ewelina Salacha). Następnie wystąpiły dziewczyny przebrane za chłopaków, „wykonując” rockową wersję przeboju „King Bruce Lee – karate mistrz”. 

Później Krzysztof Wrona i Tomasz Osika zaprezentowali skecz        pt.„W przymierzalni”, w którym dwóch mężczyzn narzeka na swoje żony. Ostatnia scenka przedstawiała „dziewczyny”  (w tych rolach Kamil Cyrulik, Adam Łodziński i Tomasz Sikora), które się pudrowały               i plotkowały, starając się udowodnić koleżance (Weronice Winiarskiej), że bycie „babeczkami” jest banalnie proste.

      Akademia była zabawna i bardzo nam się podobała.

 

 

Autorki: Ewelina Jamrogowicz i Julia Tomaszewska z klasy V „a”.

 

 

 

Prezentacja filmowa wyświetlana w dniu chłopaka<<wejście>>