Dzień Edukacji Narodowej

        W dniu 11 października 2012 roku odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej – Dnia Nauczyciela. Wystąpili w niej uczniowie klas IV i V przygotowani przez panią Marlenę Ulicką i panią Wiolettę Hendzel.

             Prowadzącymi przedstawienie byli: Ewelina Jamrogowicz i Sebastian Ochałek. Na początek uczniowie zaprezentowali lekcję przygotowującą do egzaminu, następnie dwie kategorie uczniów, którzy pokazali swoje nastawienie do obowiązków szkolnych. Jedni bardzo dobrze się uczyli, drudzy natomiast bardziej dbali o swój wygląd zewnętrzny. W międzyczasie dziewczęta umilały czas śpiewem.

      Akademia w humorystyczny sposób przedstawiała życie szkolne. Z ciekawością oglądaliśmy występy naszych kolegów i koleżanek.

 

Autorki: Sylwia Maguda, Dorota Roś i Dorota Poziemska z klasy VI.