W czasie ferii dzieci się nie nudzą...

         Tegoroczne ferie zaskoczyły wszystkich prawdziwie zimową aurą. "Nareszcie starodawna zima!"- cieszyli się zarówno dorośli, jak i dzieci, bo w ostatnich latach o obecności zimy świadczyły tylko kartki z kalendarza, a dodatnie temperatury i brak śniegu ciągle rozczarowywały amatorów "białego szaleństwa". Jednak tym razem wszyscy pasjonaci sportów zimowych nie mieli powodów do narzekania. Na uczniów zmęczonych nauką, a także .... grami komputerowymi, telewizją i innymi tego typu "pożeraczami wolnego czasu" czekały stęsknione sanki, narty i łyżwy. Te ostatnie nasi uczniowie mieli okazję wypróbować na sztucznym lodowisku w Dębicy, gdyż nauczyciele zorganizowali dla nich podczas ferii wyjazd. Z okazji tej skorzystało ponad czterdzieścioro uczniów, którymi zaopiekowały się panie: Beata Biernacka (organizator i kierownik wycieczki), Elżbieta Tutaj, Teresa Dybaś, Alina Leśniak, Małgorzata Janik, Alicja Namysł i Agata Ochałek-Skałba.

 

W pierwszym tygodniu ferii odbyły się także w szkole zajęcia sportowe dla chętnych uczniów prowadzone przez panów: Marcina Balasę i Wojciecha Wiejowskiego. Ponadto panie Lucyna Rusztowicz i Renata Samborska spotkały się ze swoimi uczniami w ramach działalności kółek zainteresowań.

       Uczniowie mieli także okazję skorzystać z oferty przygotowanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Kołaczycach, a były to spotkania taneczne.