Podróże kształcą, czyli wycieczki w roku szkolnym 2016/2017

Na przełomie maja i czerwca br. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kilku wycieczkach, których głównym celem była integracja zespołów klasowy oraz zwiedzenie ciekawych miejsc i obiektów historyczno - muzealnych.

Uczniowie klas 1. gimnazjum udali się do Łańcuta, gdzie zwiedzili zabytkowy zamek oraz skorzystali z atrakcji rzeszowskiego obiektu sportowo-rekreacyjnego "FLYPARK".


Liczna grupa uczniów szkoły podstawowej (klasy IV i V) oraz gimnazjaliści z klasy III "a" za cel swojej wycieczki wybrali Zakopane.

Miłośnicy górskich wędrówek dotarli do Morskiego Oka, zwiedzili m.in. zakopiańskie Krupówki, obiekty skoczni narciarskich, ale przede wszystkim doceniali piękno górskich krajobrazów.

Najodleglejsze zakątki Polski zwiedzili uczniowie klasy VI "a" i "b", udając się na nad morze. Głównym celem tej pięciodniowej wycieczki było Trójmiasto, ale uczniowie mieli okazję zwiedzić również Toruń i Malbork.Niezapomniane wrażenia pozostawiły spacery po plaży i piękne nadmorskie widoki, tak odmienne od naszych podkarpackich krajobrazów.