"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

23. czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Uroczystości rozpoczęły się Mszą świętą odprawioną w intencji uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pozostałych pracowników szkoły. Następnie obydwie  klasy III gimnazjum, opuszczające już mury naszej szkoły, przedstawiły program artystyczny pod wymownym hasłem: „Coś się kończy, coś się zaczyna…”

 

 

 

Absolwenci klas III, dobrze znani ze swoich kabaretowych umiejętności, rozbawili wszystkich skeczami o tematyce szkolnej.

W tym dniu po raz ostatni usłyszeliśmy szkolny zespół muzyczny „School Band” w składzie: Sebastian Ochałek, Kamil Reczek, Daniel Krajewski i Dawid Jędrzejczyk .

 Chłopcy wielokrotnie dbali o oprawę muzyczną uroczystości szkolnych, wzruszali, rozśmieszali i porywali swoją autentyczną pasją do muzyki. Będzie nam Was brakowało! Tak jak i pozostałych uczniów, dla których dzwonek w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Bieździedzy zadźwięczał po raz ostatni....

Po części artystycznej Pan Dyrektor Wiesław Jedziniak podziękował całej społeczności szkolnej za wspólnie przeżyty i przepracowany rok, pożegnał  absolwentów klas III gimnazjum oraz wręczył im świadectwa.

Następnie odbyło się uroczyste wręczenie świadectw  i nagród uczniom wyróżnionym za wzorowe lub bardzo dobre zachowanie oraz wysokie wyniki w nauce. Nagrody (wszystkie ufundowane przez Radę Rodziców i częściowo- Radę Pedagogiczną) otrzymali także uczniowie wzorowo uczęszczający na lekcje. 

 

Absolwenci klasy III a i III b gimnazjum

Dyrekcji Szkoły, Nauczycielom, Pracownikom Administracji i Obsługi, a przede wszystkim Wam- Uczniom życzymy udanych wakacji!!!