Premiera spektaklu "Piotruś Pan i piraci"

 Spektakl wyreżyserowany przez nauczycielki z naszej szkoły: Panią Teresę Korecką, Panią Renatę Samborską i Panią Renatę Stelmach - Rączkę miał swoją premierę na deskach sceny Jasielskiego Domu Kultury 27 września br. Przedstawienie wystawiono dwukrotnie dla mieszkańców Jasła i okolicznych miejscowości.

 

  

   

Dobre historie mają to do siebie, że się nie starzeją i, mimo upływu czasu, bawią nowe pokolenia... Jedną z takich opowieści jest właśnie "Piotruś Pan", na podstawie którego powstało przedstawienie. Uczniowie przekonywująco wcielili się w bohaterów powieści sir James'a Matthew Barrie, a historia małego chłopca, który nie chciał dorosnąć, bawiła i wzruszała. Widzowie obejrzeli barwne przedstawienie z dreszczykiem emocji, którego kulminację stanowiła walka Piotrusia Pana z Kapitanem Hakiem. Nie zabrakło i scen romantycznych, jak na przykład taniec syren. 

 

Spektakl zrealizowano w ramach akcji wolontariackiej Dzieci Dzieciomzainicjowanej już w zeszłym roku przez uczniów i nauczycieli szkoły w Bieździedzy, dlatego wstęp na  przedstawienie był bezpłatny.