Mikołajki z Samorządem Szkolnym


Samorząd Szkolny, którego opiekunami są Pani Alicja Namysł oraz Pan Marcin Balasa, zadbał o wyjątkowo udane obchody Dnia Świętego Mikołaja. Dla uczniów wszystkich etapów edukacyjnych zorganizowano mikołajkowy wyjazd do kina Helios w Krośnie, a środę 6 grudnia ogłoszono Dniem Koloru Czerwonego. 

Na szkolnych korytarzach zapanowała radosna atmosfera, spotkać tam można było nie jednego brodatego Mikołaja, a nawet kilka sympatycznych żeńskich wcieleń Świętego…

Widząc to czerwone szaleństwo z wizytą pojawił się i sam najprawdziwszy 
ŚWIĘTY MIKOŁAJ!

Szczególnie serdecznie, z prawdziwie dziecięcą wiarą, powitali go najmłodsi uczniowie naszej szkoły, których Mikołaj za grzeczne zachowanie nagrodził podarunkami. Dla nikogo w szkole nie zabrakło słodkich niespodzianek i już dziś odliczamy dni do następnej wizyty ŚWIĘTEGO!