GABRIELA FARA LAUREATKĄ DIECEZJALNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

       

         W dniu 23 lutego br. w Rzeszowie w obecność JE ks. Biskupa Ordynariusza Jana Wątroby oraz Dyrektor Wydziału Edukacji Podkarpackiego Kuratorium Oświaty Pani Bożeny Pasieki miało miejsce uroczyste rozstrzygnięcie Plastycznego Konkursu Biblijnego pt. ,,Duch, który umacnia miłość". W konkursie zorganizowanym przez Dzieło Biblijne im. Św. Jana Pawła II wzięło udział ok. 850 uczniów klas I – IV z 58 szkół Diecezji Rzeszowskiej. Zadaniem uczestników konkursu było przeczytać, a następnie zilustrować jeden z wybranych fragmentów Ewangelii św. Mateusza. Konkurs odbywał się w dwóch etapach: szkolnym oraz rejonowym. Nad przebiegiem etapu szkolnego czuwała Siostra Łukasza. 

 

Gabriela Fara – uczennica klasy II – zajęła w tym konkursie II miejsce.