Dzień Kobiet w rytmie utworów Sławomira

Marzec przywitał nas w tym roku siarczystym mrozem, ale szybko się „zrehabilitował”, bo wypadało mu przecież datę 8 III uczynić wiosną w Dniu prawdziwe wiosennym - Kobiet! Lecz gdyby nawet na termometrach widniało – 20ᵒC, w naszej szkole atmosfera byłaby i tak gorąca za sprawą serdecznych życzeń, ciepłych słów, bukietów kwiatów i niesamowitych występów Panów i Chłopaków, którzy zrobili wszystko, aby Panie i Dziewczyny zapamiętały ten dzień na długo…

Każdego roku programy artystyczne przygotowane z okazji Dnia Kobiet budzą wiele emocji, ale chyba nigdy nie wzbudziły takiego aplauzu jak tegoroczny występ. A wszystko za sprawą niezwykłego duetu Pana Marcina Krupy i Pana Wojciecha Wiejowskiego, którzy wykonali muzyczne hity niejakiego Sławomira  i… kto wie, czy nie były to lepsze wykonania J . Oprócz nauczycieli wystąpili chłopcy ze starszych klas. I tak oto Tomasz Lechwar poprowadził „Familiadę”. W „ programie” rywalizowały ze sobą dwie drużyny: „Nauczycielek” i „Dziewcząt”. Tomasz Urban, Jakub Jędrzejczyk i Dominik Leśniak zaprezentowali scenkę kabaretową o relacjach damsko - męskich, a Sebastian Krajewski z klasy VII b odważnie zaśpiewał znany utwór zespołu „Perfect”.

Pod koniec części artystycznej Pan Dyrektor Wiesław Jedziniak złożył wszystkim Paniom i Uczennicom życzenia z okazji Dnia Kobiet.

Obchody Dnia Kobiet zorganizowali Panowie: Wojciech Wiejowski, Marcin Balasa, Marcin Krupa, 
Ryszard Burowski oraz Marcin Janik.