EWA BIERNACKA LAUREATKĄ WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZYRODNICZEGO!

 

Konkursy przedmiotowe organizowane przez Podkarpackie Kuratorium Oświaty w Rzeszowie należą do najbardziej prestiżowych turniejów wiedzy dla uczniów naszego okręgu. Laureaci i finaliści tychże konkursów są zwalniani z części egzaminu na zakończenie szkoły , a w swoim środowisku zyskują sławę „tęgich głów” J, gdyż muszą się wykazać wysokim poziomem wiedzy i umiejętności.

W bieżącym roku szkolnym tytuł laureata wywalczyła Ewa Biernacka- uczennica klasy VII b, plasując się w ścisłej czołówce województwa podkarpackiego! Ten wielki sukces na pewno zawdzięcza talentowi, systematycznej pracy, ale i opiece merytorycznej Pani Lucyny Doroty Rusztowicz, która w swojej pracy pedagogicznej może się poszczycić ośmiorgiem laureatów. Konkurs przyrodniczy obejmował materiał z przedmiotów: biologia, geografia, elementy fizyki i chemii.           

 


Gratulujemy!!!