SZKOLNY KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ PISANKĘ ROZSTRZYGNIĘTY!

W okresie przedświątecznym Szkolne Koło PCK we współpracy ze Szkolnym Zespołem Wolontariatu zorganizowało konkurs pt. Najpiękniejsza pisanka”. Celem konkursu skierowanego do uczniów klas I – VII było kształtowanie aktywnej postawy wobec sztuki, kultury chrześcijańskiej, tradycji narodowej oraz rozwijanie wrażliwości estetycznej i uzdolnień plastycznych.

Jury konkursowe wyłoniło zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych:

 

Klasy I - III                                                     Klasy IV - VII  

                   

     I miejsce Martyna Szpak z klasy 3 a                I miejsce Aleksandra Michalec z klasy 7 a

   II miejsce Kamila Boroń  z klasy 1 a                II miejsce Tomasz Madej z klasy 4 a        

III miejsce Jakub Tutak z klasy 3 a                 III miejsce Zuzanna Kolbusz z klasy 4 b

                             

Po uroczystym rozstrzygnięciu konkursu, które odbyło się 28 marca 2018 r., wszystkie prace zostały przekazane wolontariuszom ze Szkolnego Koła Caritas, którzy rozdali  je chorym, samotnym i potrzebującym mieszkańcom Bieździedzy i Bieździadki.  

Organizatorkami konkursu były: Pani Marlena Famurat, Pani Urszula Jach - Byczek oraz Pani Mariola Szarek.