Wigilia Szkolna 2018

 

          „Jest taki dzień bardzo ciepły, choć grudniowy…”- słyszymy w bożonarodzeniowej piosence. Ów dzień wypadł w naszej szkole 21 grudnia, kiedy to wszyscy uczniowie przełamują się opłatkiem, śpiewają wspólnie kolędy i oglądają świąteczny program artystyczny. Tym razem został on przygotowany przez klasy drugie szkoły podstawowej pod kierunkiem Pani Teresy Dybaś i Pani Aliny Leśniak. 

       

      Miłym akcentem bożonarodzeniowego spotkania było rozdanie nagród w dwóch konkursach szkolnych: historycznym i na ozdobę świąteczną. Nagrody wręczył Pan Dyrektor Wiesław Jedziniak wraz z organizatorami konkursów: Panią Teresą Korecką, Panią Alicją Namysł i Panem Marcinem Balasą (opiekunami samorządu uczniowskiego).


                                             

 

Nagrodzeni w konkursie na najpiękniejszą ozdobę świąteczną:

Klasy 0-III

I miejsce: Sara Palar i Amelia Przewoźnik

II miejsce: Jakub Wilisowski i Kamila Boroń

III miejsce: Kacper Rączka, Gabriela Sikora i Julia Czernicka

Klasy IV-VI

I miejsce: Laura Tomaszewska

II miejsce: Jakub Biernacki i Marcin Stec

III miejsce: Oskar Płaneta, Weronika Lechwar  i Tomasz Madej  

Klasy VII, VIII i III gimnazjum

I miejsce: Patryk Maziarz

II miejsce: Rafał Bykowski 

III miejsce: Jonatan Maciejowski