Dzień Kobiet

„Bo z dziewczynami nigdy nie wie, oj nie wie się,/ Czy dobrze jest, czy może jest, może jest już źle (…)”- wyśpiewał Dominik Leśniak z klasy VIII, a reszta chłopców mu wtórowała. I co się okazało? Z dziewczynami czasem „jest źle”, ale bez dziewcząt - jeszcze gorzej. Przekonali się o tym nauczyciele – bohaterowie skeczu, którzy bez koleżanek z pracy nie mogli poradzić sobie z gromadą niesfornych uczniów i z utęsknieniem oczekiwali powrotu pań do szkoły, chociaż wcześniej narzekali na ich gadulstwo w pokoju nauczycielskim…

 

Każdego roku Panie i Dziewczęta zastanawiają się, czym tym razem zaskoczy je męska część naszej szkoły i nigdy się nie zawodzą. Zastanawiają się także nad tym, czy Panom Marcinowi Balasie, Wojciechowi Wiejowskiemu oraz Ryszardowi Burowskiemu  wyczerpią się kiedyś pomysły na szkolne akademie z okazji Dnia Kobiet, lecz patrzą w przyszłość bez obaw, bo programy przygotowane przez nich we współpracy z uczniami klas starszych są zawsze ciekawe i pełne humoru. 

Pan Dyrektor Wiesław Jedziniak złożył życzenia wszystkim Paniom i Dziewczętom, natomiast chłopcy z poszczególnych klas przygotowali dla swoich Wychowawczyń oraz Koleżanek bukiety kwiatów i słodycze.