Wyniki szkolnego konkursu plastycznego

 

31 października br. zakończył się szkolny konkurs plastyczny zorganizowany przez Panią Beatę Biernacką oraz Pana Wojciecha Wiejowskiego w ramach promocji czytelnictwa. Uczniowie klas młodszych mieli okazję uruchomić swoją fantazję twórczą, tworząc niepowtarzalne zakładki do książki, a uczniowie klas starszych wykonali prace plastyczne interpretujące hasło konkursowe: „Książka bawi, uczy, wychowuje”. Jury w składzie: Pani Beata Biernacka, Pani Teresa Korecka, Pani Renata Samborska oraz Pani Małgorzata Maczuga wyłoniło zwycięzców:

 

kategoria "Zakładka do książki"

miejsce I - Aleks Palar kl. I a

miejsce II - Michał Kuryj kl. 3 a

miejsce III - Michał Gozdecki kl. 3 a 

wyróżnienie - Amelia Przewoźnik kl 3 a

kategoria  „Książka bawi, uczy, wychowuje”

miejsce I - Kacper Rączka kl. 5 a

miejsce II - Michał Mocek kl. 4 b

miejsce III - Maria Biernacka kl. 4 b

wyróżnienie - Barbara Michalec kl. 4 b

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!