Wyniki konkursu fotograficznego "Wiosna w obiektywie"

                         

W konkursie fotograficznym zorganizowanym dla klas IV-VIII wzięło udział 15 osób. Wiosna w minionym czasie nie była zbyt łaskawa, ale naszym uczestnikom udało się uchwycić wspaniałe kadry budzącej się do życia przyrody. Komisja konkursowa miała nie lada wyzwanie, ponieważ wszystkie prace są bardzo ładne, starannie wykonane, a ukazana na nich wiosna wprawia w zachwyt. Zwycięzcom gratulujemy bystrego oka i pomysłowości.

Poniżej wyniki konkursu i kilka ujęć konkursowych prac:     

 

I miejsce ex aequo:

Sala Palar kl. 4b

Kacper Rączka kl. 5

II miejsce ex aequo:

Kamila Boroń kl. 4a

Paweł Rak kl. 7b

III miejsce:

Dawid Żygłowicz kl. 6a

Wyróżnienia:

Szymon Jamrozy kl. 5

Milena Florek kl. 8

Katarzyna Kolbusz kl. 5

Amelia Hołda kl. 8

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w konkursie :)

Nagrody zostaną przekazane zwycięzcą 1 czerwca 2021 r.