Gminny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

Zapraszamy wszystkich uczestników Gminnego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych po odbiór dyplomów, nagród i upominków za udział w konkursie. Uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się 20 stycznia 2018 roku o godz. 16.00 w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Bieździedzy.

Główne nagrody zdobyli:

1. Rafał Fundakowski i Pani Joanna Fundakowska

1. Jakub Mocek i Pani Renata Sołtys

1. Marcin Stec i Pan Dariusz Stec

 Wszyscy pozostali uczestnicy otrzymają upominki :)

 

 

Gminny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

Zapraszamy wszystkich uczestników Gminnego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych po odbiór dyplomów, nagród i upominków za udział w konkursie. Uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się 20 stycznia 2018 roku o godz. 16.00 w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Bieździedzy.

Główne nagrody zdobyli:

1. Rafał Fundakowski i Pani Joanna Fundakowska

1. Jakub Mocek i Pani Renata Sołtys

1. Marcin Stec i Pan Dariusz Stec

 

 

Klasa 2 w akcji "WYLOSUJ ANIOŁA"

Akcja „WYLOSUJ ANIOŁA” powstała z inicjatywy rodziców dzieci leczonych na oddziale Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie i skierowana była do wszystkich, którzy chcieli wesprzeć małych pacjentów szpitala poprzez drobny gest solidarności, jakim może być np. własnoręczne wykonanie kartki i zapisanie na niej życzenia. Uczniowie klasy 2 a pod opieką Pani Alicji Rączki oraz Pani Urszuli Jach - Byczek z wielkim zaangażowaniem przystąpili do tej akcji, dając nam wszystkim wspaniały przykład wolontariackiej postawy.

Czytaj więcej...

"Czas Wigilii - czas spokoju"

"Jest w moim Kraju zwyczaj, że w dzień wigilijny, przy wejściu pierwszej gwiazdy wieczornej na niebie, ludzie gniazda wspólnego łamią chleb biblijny, najtkliwsze przekazując uczucia w tym chlebie". 

C. K. Norwid 

22 grudnia - w ostatnim dniu przed świąteczną przerwą, uczniowie naszej szkoły przenieśli tradycje wigilijne do sal lekcyjnych, podkreślając w ten sposób znaczenie szkoły, jako miejsca nawiązywania bardzo ważnych więzi i relacji międzyludzkich.

Czytaj więcej...

Dar serca

Okres przedświąteczny to corocznie czas wytężonej pracy dla członków Szkolnego Koła Caritas. Z myślą o potrzebujących mieszkańcach Bieździedzy i Bieździadki zorganizowali oni zbiórkę żywności na terenie szkoły oraz w sklepie „Biedronka” w Kołaczycach.

Czytaj więcej...