Konkurs Nowa Edita "200 książek do wygrania

Dziękujemy wszystkim, którzy w konkursie "200 książek do biblioteki" oddali głos na Publiczną Szkołę Podstawową w Bieździedzy. Zdobyliśmy 5306 głosów i dzięki temu nasza biblioteka wzbogaci się o nowe książki.

Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci

6 stycznia 2019 roku uczniowie naszej szkoły w ramach działalności Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci wzięli udział w wolontariackiej kolędzie, której celem było zebranie funduszy na pomoc dzieciom mieszkającym w Rwandzie i Burundi. Akcję zorganizowała s. Wincenta, ks. Jakub oraz członkowie Szkolnego Koła Caritas pod opieką Pani Beaty Biernackiej i rodziców.

Czytaj więcej...

Życzenia Bożonarodzeniowe 2018

    

Bóg się rodzi!

Czytaj więcej...

Regulamin Gminnego Międzypokoleniowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek "Śpiewajcie i grajcie Mu!"

Przegląd odbędzie się: 2 LUTEGO 2019 ROKU O GODZINIE 15.00.

Czytaj więcej...

Wigilia Szkolna 2018

 

          „Jest taki dzień bardzo ciepły, choć grudniowy…”- słyszymy w bożonarodzeniowej piosence. Ów dzień wypadł w naszej szkole 21 grudnia, kiedy to wszyscy uczniowie przełamują się opłatkiem, śpiewają wspólnie kolędy i oglądają świąteczny program artystyczny. Tym razem został on przygotowany przez klasy drugie szkoły podstawowej pod kierunkiem Pani Teresy Dybaś i Pani Aliny Leśniak. 

Czytaj więcej...