Z życia świetlicy szkolnej…

„Pasowanie na Świetliczaka”

W dniu 21 października br. w świetlicy szkolnej odbyła się uroczystość „Pasowania na Świetliczaka”. Wzięli w niej udział uczniowie klasy pierwszej i oddziału "zerówki", którzy uczęszczają do świetlicy szkolnej. Aby dostać się do grona Świetliczaków, uczniowie przypieczętowali swoim kciukiem zapoznanie się z kodeksem świetlicy oraz złożyli przysięgę, której świadkami byli starsi koledzy. Na pamiątkę uroczystości wszyscy uczniowie otrzymali medal Świetliczaka oraz pamiątkowe dyplomiki z tekstem ślubowania. Wszystkim nowym Świetliczakom życzymy dużo sukcesów w nauce oraz wspaniałej zabawy w świetlicy szkolnej. Uroczystość przygotowała Pani Zuzanna Michalska.

Czytaj więcej...

„Pasowanie na Świetliczaka”


W dniu 21 października w świetlicy szkolnej odbyła się uroczystość „Pasowania na Świetliczaka”. W tej ważnej uroczystości wzięli udział uczniowie klasy pierwszej i oddziału zerówki, którzy uczęszczają na świetlicę szkolną. Aby dostać się do grona Świetliczaków, uczniowie przypieczętowali swoim kciukiem zapoznanie się z kodeksem świetlicy oraz złożyli uroczystą przysięgę, której świadkami byli starsi koledzy. Na pamiątkę uroczystości wszyscy uczniowie otrzymali medal Świetliczaka oraz pamiątkowe dyplomiki z tekstem ślubowania. Wszystkim nowym Świetliczakom życzymy dużo sukcesów w nauce oraz wspaniałej zabawy w świetlicy szkolnej.

Konkurs SELFIE Z NIEPODLEGŁĄ

III edycja

REGULAMIN KONKURSU

ORGANIZATOR KONKURSU

Samorząd Szkolny w Publicznej Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Bieździedzy

TERMIN

Termin zgłaszania zdjęć do 5 listopada 2021.

 

Czytaj więcej...

Dzień Edukacji Narodowej 2021


Dzień Edukacji Narodowej to polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego. Upamiętnia ono rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, która została utworzona z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Potocznie dzień ten zwany jest Dniem Nauczyciela, a wypada dokładnie 14 października. W naszej szkole święto edukacji uczniowie zaakcentowali programem artystycznym dedykowanym Nauczycielom, Pracownikom Administracji i Obsługi. Były życzenia, kwiaty i laurki…

W tym roku oprawę artystyczną przygotowała klasa V pod kierunkiem Pani Beaty Biernackiej, Pani Moniki Liszki oraz Pani Agnieszki Rusztowicz.


Czytaj więcej...

Dzień Papieski 2021

„Nie lękajcie się, otwórzcie, otwórzcie na oścież drzwi Chrystusowi” – to słynne zdanie z homilii Jana Pawła II stało się hasłem przewodnim XXI Dnia Papieskiego. O życiu i nauczaniu najsłynniejszego Polaka w świecie przypomnieli nasi katecheci: Siostra Vincenta oraz ks. Grzegorz Guzior, a także uczniowie klasy ósmej - Zuzanna Michalec i Jakub Biernacki. Uczniowie obejrzeli także prezentację multimedialną o Karolu Wojtyle, a na koniec spotkania wszyscy zaśpiewali ulubioną pieśń Papieża: „Barkę”.